Vítame Vás v novej verzii internetovej stránky časopisu „Svet Grálu“. Bolo to vyše 10 rokov, čo časopis Svet Grálu vychádzal a sprevádzal svojich čitateľov v tlačenej forme. Počas tohto obdobia v ňom bolo uverejnených množstvo zaujímavých a podnetných článkov, ktoré oslovili najmä ľudí hľadajúcich širšie súvislosti a v týchto súvislostiach zase vyšší zmysel.

Čitateľom umožňoval kontakt s autormi článkov, ktorí sa pozerali na všedné i nevšedné témy aj z inej perspektívy, ako je dnes bežné.

Časopis už síce nevychádza, no nezisková organizácia Svet Grálu pokračuje vo svojej činnosti aj naďalej a v úzkej spolupráci s Nadáciou Posolstva Grálu na Slovensku spoluorganizuje prednášky a diskusné večery, ktoré prinášajú príležitosti na zdieľanie rôznych pohľadov, a tým i nové impulzy na osobnej ceste za  poznaním.

Vskutku ohromné poznanie obsiahnuté v diele Vo svetle Pravdy – Posolstvo Grálu je silnou inšpiráciou pre organizovanie verejných prednášok a diskusných večerov, ktoré môžete nájsť na tejto webovej stránke.

Udržujte krb svojich myšlienok čistý, tak založíte mier a budete šťastní!

Vo svetle Pravdy – Posolstvo Grálu, zväzok I. – prednáška Prebuďte sa!

Tešíme sa na spoločné stretnutia s Vami.

Kontaktujte nás

Svet Grálu, Hlavná 85, 040 01 Košice

0908 766 556

kontakt@svetgralu.sk

 

Nové pole

1 + 8 =